hero opacity bg

Poznaj IPL

IPL to polska firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy ponad 13 lat doświadczenia.

Najważniejsze

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby kompleksowo działać w branży TSL.
IPL icon
Transport
IPL icon
Spedycja
IPL icon
Logistyka
IPL icon
EU27+
IPL icon
Doświadczenie
IPL icon
Elastyczność

Słowa od CEO

QuoteQuoteIPL to dynamiczna firma działająca na rynku TSL od 2010 roku. W ciągu tego czasu zyskaliśmy cenne doświadczenie, zapewniając profesjonalne usługi transportowe dla klientów z całej Europy. Dzięki zaawansowanym technologiom i zespołowi ekspertów, IPL gwarantuje efektywne zarządzanie dostawami, optymalizację tras oraz terminową realizację zleceń. Każdego dnia dążymy do stałego doskonalenia swoich usług, oferując innowacyjne rozwiązania logistyczne, spełniające różnorodne potrzeby klientów.
Nasi doświadczeni specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, aby zorganizować każdy rodzaj transportu, od drogowego, przez kolejowy, aż po lotniczy i morski. IPL we deliver, everywhere!
Jacek Pytka

CEO IPL

CEO Jacek Pytka

Nasz zespół

IPL to drużyna ponad 60 ekspertów, którzy każdego dnia dbają o jak najwyższą jakość naszych usług, obsługując klientów z całej Europy.
employees
Zespół w głównej siedzibie firmy w Białej Podlaskiej
employees
Rozliczenia
employees
Księgowość
employees
Administracja

Skoncentrowani na realizacji celu

Prawdopodobnie nie ma drugiej tak dynamicznej branży jak transport. Wobec tego codziennie dążymy do doskonalenia, realizując coraz trudniejsze wyzwania.
Rozpocznij karierę w IPL
IPL
IPL
IPL
IPL

Fundacja

IPL jest firmą świadomą społecznie. Dlatego w 2023 powołaliśmy fundację wspierającą dzieci dotknięte zespołem FAS. Regularnie z radością uczestniczymy w akcjach charytatywnych.
stan z dnia 11.10.2023
logo